Kursy budowlane w Firmie Dźwigowej Urbanek - Maszyny HDS

Kursy budowlane w Firmie Dźwigowej Urbanek

W ostatnich latach daje się zauważyć ożywienie w budownictwie. Ruszyła między innymi budowa mieszkań i dróg, przyspieszona przez zwiększenie nakładów inwestycyjnych, nie tylko tych finansowanych z budżetu, ale także ze środków unijnych. Popyt na nowe domy wciąż rośnie, jednak dość poważnym problemem jest brak rąk do pracy w tej branży. Dobrzy fachowcy są więc poszukiwani.

Dlatego też warto zrobić kurs operatorów budowlanych i zdobyć uprawnienia UDT do obsługi urządzeń dźwigowych.
Mnóstwo ofert w tym zakresie proponuje Firma Dźwigowa Urbanek. Aby zapoznać się z nią wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło „Firma Dźwigowa Urbanek – szkolenia operatorów”.

frima dzwigowa Urbanek - szkolenia operatorów

Oferują liczne kursy i szkolenia, a między innymi kurs na wózki widłowe, szkolenie operator żurawi wieżowych, samojezdnych, przenośnych, operator podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych oraz suwnic.

Kursy i szkolenia składają się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej, a zakończone są egzaminem. Firma Urbanek znajduje się na czołowym miejscu w swojej branży na terenie Małopolski. Zasługuje na pełne zaufanie, gdyż na rynku działa już od wielu lat, a zatrudniona tam kadra pracownicza wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, ale i odpowiednim wykształceniem. Dzięki swej otwartości na nowoczesne technologie, firma ta należy do najlepszych w kraju, gdy chodzi o naprawy dźwigów. Przeprowadzane są w niej również przeglądy konserwacyjne niezbędne do rejestracji UDT urządzeń.

Written by Kierownik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *