Najlepsze zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości - Maszyny HDS

Najlepsze zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości

Wykonywanie różnego rodzaju prac na wysokości wiąże się przede wszystkim z zapewnieniem bezpieczeństwa pracujących osób. A to zadanie nie tak łatwe jakby mogło się wydawać.

O ile prace alpinistyczne bez użycia wszelkiego rodzaju rusztowań można powiedzieć są normą to jednak coraz wyższe budynki, często wyróżniające się nieregularnością kształtów powodują, iż wspomniane powyżej wyposażenie nie daje już pełnej gwarancji bezpieczeństwa. Dają je za to podesty ruchome. Dzięki temu, że można je w łatwy, prosty i szybki sposób przemieszczać w dowolne miejsce na budowie prace budowlane przebiegają zdecydowanie szybciej. Mogą być one równocześnie wykorzystywane do innego typu prac wysokościowych. Sprawdzą się też doskonale przy czyszczeniu elewacji budynków na dużych wysokościach (dochodzących nawet do 30 m). Dzięki zastosowaniu w ich budowie bardzo wytrzymałych barierek aluminiowych osoba czyszcząca elewację posiada na platformie wystarczającą ilość miejsca by zarówno sprawnie się po niej poruszać jak i mieć wszystkie narzędzie w zasięgu ręki.

budowlaniec2

Dodatkowy atut mający niebagatelne znaczenie w ich zastosowaniu to szybka ich naprawa, nawet w miejscu ich obecnego wykorzystania. Naprawa podestów ruchomych przez naszych wykwalifikowanych pracowników to pewność, wygoda i komfort użytkowania. Jeżeli jednak Twoja firma zamiast wynajmować podesty zdecyduje się na ich zakup oferujemy także krótki kurs podesty ruchome. Dzięki temu rozwiązaniu nie będziesz musiał się już martwić kosztami wynajmu i ponoszeniu dodatkowych kosztów. Po prostu zaoszczędzisz czas oraz pieniądze.

źródło: http://dzwignice.pl/podesty-ruchome/

Written by Kierownik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *