Prace budowlane - Maszyny HDS

Prace budowlane

Wiadomo, że podczas budowy budynku najważniejsze są dobre materiały, narzędzia oraz wykwalifikowana kadra pracownicza. Nasza firma oferuje Państwu budowę od podstaw domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, bloków i apartamentowców.

Posiadamy sprzęt do budowy dużych budynków, dźwigi i żurawie wieżowe. Montaż żurawi nie trwa długo i zrobiony jest zawsze profesjonalnie. Nasza dewiza jest prosta: przejrzystość, solidność, bezproblemowość! Podczas prac klient musi mieć pełen komfort, to my zajmujemy się zamówieniem materiałów (dzięki długiej obecności na rynku mamy dostęp do materiałów budowlanych w korzystnych cenach), posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia oraz doskonałych, doświadczonych budowlańców. Dzięki temu, że cały ciężki sprzęt jest naszą własnością, inwestor nie jest zobowiązany do wypożyczania maszyn. Jest to duże ułatwienie, na przykład w razie ewentualnej awarii sprzętu (co zdarza się niezwykle rzadko) klient nie musi się niczym przejmować, nie interesuje go naprawa żurawi czy innych ciężkich maszyn.

dzwig - dzwignice

W historii naszej działalności postawiliśmy już niezliczone ilości domków jednorodzinnych, bloków czy apartamentowców. Budowaliśmy posiadłości dla biznesmenów, hale produkcyjne oraz pasaże handlowe. Żadna budowa nie stanowi dla naszej firmy problemu. Klient dostarcza projekt, nasz geodeta wytycza teren budowy i budynek zaczyna rosnąć w oczach. Polecamy nasze usługi, nie będą Państwo zawiedzeni!

źródło: http://dzwignice.pl/serwis-urzadzen-dzwigowych/zurawie-wiezowe/

Written by Kierownik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *