Serwisowanie dźwigów suwnic i podestów ruchomych - Maszyny HDS

Serwisowanie dźwigów suwnic i podestów ruchomych

W przypadku kiedy to sprzęt taki, jak żuraw, suwnica, czy podest ruchomy ulegną awarii należy skorzystać z serwisu, których to nie brak na terenie całego kraju. W tym celu warto zajrzeć do sieci, ponieważ takie firmy naprawczo-konserwacyjne często właśnie ogłaszają się za pomocą Internetu. Wiele z nich świadczy swe usługi dojeżdżając na miejsce zdarzenia i jeżeli usterka nie jest poważna stara się wszystkiemu zaradzić u celu. Kiedy jednak sprawa jest poważniejsza, to takie firmy przetransportują nasz sprzęt do swojego punktu, gdzie odbędzie się naprawa.

Jeżeli chodzi o dźwigi naprawa może się odbyć na oba wymienione tu sposoby, a zatem tak na miejscu, jak i w siedzibie, gdzie firma serwisuje maszyny. Myśląc o dźwigu musimy zdawać sobie sprawę, że wiele spośród nich jest osadzonych na maszynach jezdnych i można nimi odjechać w inne miejsce. W przypadku żurawi ta sytuacja może już wyglądać bardziej kłopotliwie, gdyż te raczej nie są usytuowane bezpośrednio na samochodzie.

Weźmy też pod uwagę suwnice. Taka firma serwisowa nie tylko będzie dokonywać napraw, gdyż w ofercie zapewne znajdą się choćby takie usługi, jak modernizacja suwnic, czy ich konserwacja, cały przegląd. Podobnie jest w przypadku wysięgników z platformami. Naprawa podestów ruchomych, tak jak i dźwigów, żurawi, suwnic to nie tylko sama robocizna, ale także dostarczenie wszystkich niezbędnych części, ich sprzedaż, wliczona w koszt całej usługi. Nie rzadko też takie firmy serwisowe podstawią na czas naprawy sprzęt zastępczy, tak by zapobiec przestojowi.

Written by Kierownik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *