Wynajem i konserwacja żurawi - Maszyny HDS

Wynajem i konserwacja żurawi

Sprzęty budowlane, takie jak żurawie samojezdne, czy też żurawie wieżowe to bardzo duże i drogie maszyny. Należy posiadać kadrę wykwalifikowanych fachowców, aby móc się nimi swobodnie posługiwać na placu budowy, czy przy innych okazjach, takich jak wyładowywanie ciężkiego towaru i elementów budowlanych z pociągu. Niekiedy nie jest to opłacalne, aby kupować taki sprzęt w swojej firmie i dodatkowo zatrudniać również kadrę pracowników. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji wydaje się być wynajem żurawi.

Usługi takie świadczy obecnie bardzo dużo firm, a jedną z nich jest Urbanek Firma Dźwigowa. Oferuje ona bowiem nie tylko wynajem żurawi, na przykład wynajem żurawi dźwigowych, ale również ich konserwację i naprawę, a także szkolenia dla pracowników, które obejmują obsługę tego specjalistycznego sprzętu. Jest to niezwykle ważne, aby za sterem maszyny zasiadała osoba, która posiada wszelkie niezbędne pozwolenia i potrafi bezbłędnie korzystać z takiego sprzętu.

Udźwig żurawia jest bowiem ogromny, takie samo również może być ryzyko, kiedy wykona się niewłaściwy i nieprecyzyjny ruch. Jeżeli nie posiadamy pracownika z pozwoleniami i ukończonymi kursami, nigdy nie wolno nam ryzykować. Najlepiej jest w takiej sytuacji wynająć cały sprzęt od takiej firmy wraz z wykwalifikowaną obsługą. Jeżeli korzystamy regularnie z pomocy zleceniobiorcy, z pewnością możemy liczyć na upusty i i korzystne rabaty.

Written by Kierownik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *